Dnes je Monday, 19. 2021. Svátek má Rostislav

Recidivista znovu zkoušel krást. Lup se mu ale nevydařil

Autor: David Kratochvíl - Monday, 10. 2019, 17.15 hod.

Policisté sdělili podezření ze spáchání trestného činu sedmatřicetiletému muži z Jihlavy, který byl přistižen při krádeži. Jedná se o opakovaně soudně trestaného recidivistu, který si za spáchanou trestnou činnost v minulosti pobyl i ve vězení.

V sobotu 8. června muž kolem čtvrté hodiny odpoledne odcizil v jihlavském obchodním domě na ulici Březinova prací prášky v hodnotě přes jeden tisíc korun.

Z prodejny poté vyběhl bez zaplacení, přičemž se ho snažili zastavit pracovníci obchodu, muž cestou jedno balení pracího prášku odhodil a utekl.

Přivolaní policisté zjistili veškeré dostupné informace k podezřelému muži a začali ho ve městě hledat. V krátké době muže vypátrali na Masarykově náměstí. Policisté ho zajistili a u muže provedli dechovou zkoušku, při které mu naměřili hodnotu 3,05 promile alkoholu.

Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici. Po vystřízlivění muži sdělil policejní inspektor podezření ze spáchání přečinu krádeže. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama