Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Řidička bourala v neděli Menharticích na Třebíčsku, je v kritickém stavu

Autor: David Kratochvíl - Monday, 21. 2018, 09.23 hod.

Řidička osobního vozidla, která havarovala včera ráno na Třebíčsku v obci Menhartice a těžce se při nehodě zranila, leží v kritickém stavu v nemocnici.

Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v neděli 20. května krátce před osmou hodinou ráno oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici v obci Menhartice na Třebíčsku.

Na místo nehody vyjely všechny složky integrovaného záchranného systému. Policisté po příjezdu na místo události zjistili, že šestadvacetiletá řidička osobního vozidla Audi A4 projížděla po silnici II/410 ve směru od Jemnice směrem na obec Dešná.

Řidička nepřizpůsobila rychlost jízdy vozidla a po projetí levotočivou zatáčkou dostala smyk, který nevyrovnala. Vjela do protisměru a dále mimo pozemní komunikaci, kde narazila do autobusové zastávky.

Po nárazu zůstala ve vozidle zaklíněna a utrpěla velmi těžká zranění. Ve velmi vážném stavu byla vrtulníkem letecké záchranné služby transportována do nemocnice v Brně.

Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu nemohla být na místě nehody provedena dechová zkouška na alkohol. Z tohoto důvodu byl vyžádat odběr krve ve zdravotnickém zařízení.

Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na havarovaném vozidle a čekárně ve výši 200.000 korun.

Foto: Ilustrační foto

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama