Dnes je Sunday, 13. 2021. Svátek má Antonín

Řidička měla obrovské štěstí. Její vůz sešrotovaly kamiony. Je živá a zdravá

Autor: David Kratochvíl - Friday, 15. 2021, 08.45 hod.

K vážné dopravní nehodě došlo v pátek ráno u Štoků na Havlíčkobrodsku. Řidička vyvázla z hrůzně vypadajícího karambolu, kdy její auto lisovaly dva kamiony, živá a zdravá.  

K dopravní nehodě došlo kolem sedmé hodiny ráno na silnici první třídy u obce Antonínův Důl. Střetla se zde dvě nákladní a jedno osobní vozidlo. Pětatřicetiletá řidička osobního automobilu Ford Focus byla zdravotnickou záchrannou službou s podezřením na lehké zranění převezena na ošetření do nemocnice.

U všech řidičů policisté provedli dechové zkoušky, které vykázaly negativní výsledky. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na částku přes tři sta tisíc korun. Zjišťování okolností dopravní nehody je předmětem dalšího šetření.

"Od sedmé hodiny ráno jsme na lince tísňového volání přijali oznámení o sedmi dopravních nehodách. Na některých silničních úsecích se může vyskytovat námraza, proto apelujeme na řidiče, aby při jízdě dbali maximální opatrnosti," uvedla krajská policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Komunikace ve směru na Havlíčkův Brod byla po nehodě neprůjezdná. Zasahovali u ní jihlavští profesionální hasiči. Z havarovaného osobního vozidla hasiči vyprostili zaklíněnou zraněnou osobu, kterou podle krajské mluvčí hasičů Petry Musilové následně předali do péče přivolaným zdravotníkům.

 "Řidička osobního vozu měla veliké štěstí a z hrozivé vypadající nehody vyvázla téměř bez zranění. Zdravotníky byla preventivně převezena na urgentní příjem nemocnice v Jihlavě," doplnil mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama