Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Sebevražda v Třešti: Policisté v parku zachránili opilce v poslední chvíli

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 10. 2018, 15.40 hod.

Pokusu o sebevraždu v pondělí večer zabránili policisté v parku v Třešti na Jihlavsku. Opilec ve špatném psychickém stavu (45), který hlídce nadýchal přes dvě promile, skončil ve zdravotnickém zařízení.

V pondělí se před desátou hodinou večer obrátil na policisty na tísňové lince 158 oznamovatel, kterého telefonicky kontaktoval jemu neznámý muž. Z obsahu sdělení vyplynulo, že by muž mohl ohrozit svůj život, proto se oznamovatel obrátil na policii.

Policisté zjistili k neznámému muži veškeré dostupné informace, měl se nacházet v Třešti v parku. Na místo ihned vyjela hlídka situaci prověřit. V parku policisté skutečně nalezli muže a v jeho blízkosti byl na stromě uvázaný provaz se smyčkou.

Policisté muže zajistili, byl opilý a choval se agresivně. Pětačtyřicetiletý muž byl ve velmi špatném psychickém stavu.

"Policisté u něho provedli dechovou zkoušku, při které muži naměřili hodnotu 2,22 promile alkoholu," doplnila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová. 

Na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která opilého muže odvezla do zdravotnického zařízení, při jeho převozu zdravotníkům asistovali policisté.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama