Dnes je Sunday, 13. 2021. Svátek má Antonín

Sníh, mráz a kluzké vozovky komplikovaly dopravu

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 3. 2019, 10.21 hod.

Čerstvý sníh, namrzlé vozovky a teploty pod bodem mrazu. Tahle kombinace v úterý ráno výrazně komplikovala dopravu po celé Vysočině. Výsledkem jsou desítky nehod. Některé karamboly se neobešly bez zranění. V průběhu dopoledne o tom informovala krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.


Na Jihlavsku skončil v péči záchranářů řidič, který po půl osmé ráno boural v místní části Kněžic – Brodcích, když jel směrem na Opatov. Prakticky ve stejnou dobu nezvládl na Žďársku v Jimramově na mostě řízení traktoru šofér, který se strojem sjel pod most. Ani tahle nehoda se neobešla bez zranění. 


„Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů. Při nehodě se zranil  řidič traktoru a skončil v péči zdravotníků. K vyproštění traktoru byl použit jeřáb ze stanice profesionálních hasičů ve Žďáru nad Sázavou,“ doplnila. 


Před osmou hodinou narazil ve směru z Humpolce na Pelhřimovsku směrem na Čejov řidič osobního auta do stromu. Krátce na to, došlo ke zranění řidiče osobáku, který se s autem na kluzké vozovce nezvládl směrem z Dolní Rožínky na Žďársku řízení, skončil na poli, kde se s vozem převrátil na střechu. 


Ani tahle nehoda se neobešla bez zranění. V Heralticích na Třebíčsku zase šofér skončil s dodávkou ve struze.   

 

K NEJVÁŽNĚJŠÍ dopravní nehodě došlo v úterý ráno s největší pravděpodobností v Jimramově na Žďársku, kde řidič s traktorem sjel pod most. Stroj museli vyprostit hasiči za pomoci speciálního jeřábu. Na Žďársku u Dolní Rožínky skončilo auto převrácené na střeše v poli. Ani tahle nehoda se neobešla bez zranění.  Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama