Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Sobota hasičů v Jihlavě: Bouračka u City, Rančířově a požár na Březinkách

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 11. 2018, 10.42 hod.

Profesionální jednotka hasičů v Jihlavě musela v průběhu soboty vyjet k celkem třem zásahům v Jihlavě a jejím nejbližším okolí. Nejprve likvidovali požár elektrické rozvodny. V noci řešili bouračku v Rančířově a krátce po nedělní půlnoci museli ještě k dalšímu karambolu k jihlavskému City parku.

Podle přehledu událostí na webu krajských hasičů měla jednotka profesionálních hasičů v Jihlavě pernou službu. V průběhu celé soboty a krátce po půlnoci musela řešit celkem tři události.

Nejprve před půl devátou ráno museli na jihlavské sídliště Březinky vyjet k likvidaci požáru elektrického rozvaděče v panelovém domě. Škoda dosáhla pěti tisíc korun a hořet začalo kvůli technické závadě.

K dopravní nehodě osobního vozidla došlo po půl jedenácté večer v Rančířově u Jihlavy. Auto skončilo na střeše mimo komunikaci. Karambol se obešel bez zranění. Hasiči provedli vyproštění vozidla a vrátili ho zpět na kola. Následně došlo k jeho odtahu.

Chvíli po půlnoci museli hasiči vyjet ještě k další dopravní nehodě. Tentokrát v ulici Hradební u obchodního centra City park narazilo vozidlo do ostrůvku. Jednotka provedla likvidace úniku provozních kapalin. I tady byla nehoda bez zranění.

Podle svědka, který reagoval na článek, předjížděl řidič na plné čáře, a nevšiml si ostrůvku. "Jel jsem zrovna kolem. Štěstí, že nikdo nejel proti," říká.

Více informací o nehodě, najdete v článku zde.

Ilustrční foto/Pixabay.com

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama