Dnes je Tuesday, 30. 2021. Svátek má Ondřej

Sobotní bouračky na Jihlavsku: Všechny vážné. Divočák u Rozseče střet nepřežil

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 22. 2018, 10.11 hod.

K vážným dopravním nehodám došlo v průběhu soboty na různých místech Jihlavska. Všechny tři karamboly skončily se zraněním osob. Fotografie jsou ze střetu, který se stal odpoledne v ulici Romana Havelky v Jihlavě, a to blízko tamního hobby marketu. 

K prvnímu karambolu došlo krátce po deváté hodině dopoledne na silnici mezi Bohuslavicemi a Rozsečí na Telčsku, kde se osobní auto střetlo se zvěří. Podle svědků, kteří se ozvali serveru krimi-listy.cz šlo o karambol s divočákem, který srážku s osobním autem nepřežil.

Cestující v autě skončil v péči záchranářů. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně dvou jednotek hasičů, a to konkrétně z Želetavy a profesionálních hasičů ze stanice v Telči.

K další nehodě došlo krátce po sobotním poledni v jihlavské Rokycanově ulici, která se taktéž neobešla bez zranění. Na místě došlo ke střetu osobního auta a dodávky. Jedna osoba byla převezena do jihlavské nemocnice. K nehodě vyjížděla jednotka krajských hasičů přímo ze stanice v Jihlavě.

Jen o necelou půlhodinu později, tedy krátce po půl jedné odpoledne, došlo k dopravní nehodě v ulici Romana Havelky v Jihlavě, kde se nedaleko hobby marketu srazila dvě osobní auta. Dvě osoby po nehodě skončily v péči záchranářů. Krajští profesionální hasiči ze stanice v Jihlavě provedli zajištění místa nehody.  

Foto: Ladislav Jonák

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama