Dnes je Monday, 20. 2021. Svátek má Oleg

Sobotní nehoda v Jihlavě: Motorkář u přechodu v Okružní ulici nedobrzdil

Autor: David Kratochvíl - Monday, 9. 2018, 09.59 hod.

Máme bližší informace ke karambolu, který se stala v sobotu dopoledne na Okružní ulici v Jihlavě. Šofér motocyklu tam u přechodu pro chodce narazil zezadu do osobního auta. 

V sobotu došlo v Jihlavě ke střetu vozidla s motocyklem. Jednatřicetiletá řidička automobilu VW Passat jela před jedenáctou hodinou dopoledne po ulici Okružní ve směru k ulici Havlíčkova a zastavila před vyznačeným přechodem pro chodce.

V tu dobu jel za ní jednašedesátiletý řidič motocyklu Kentoya, který nedodržel bezpečnostní vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem a zezadu do passatu narazil. Při dopravní nehodě se motocyklista zranil a na ošetření byl převezen do jihlavské nemocnice.

Policisté provedli u řidičů dechové zkoušky, při kterých u obou požití alkoholu vyloučili. Místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Na vozidle a motocyklu vznikla škoda přibližně padesát tisíc korun.

"Řidič motocyklu se dopustil přestupku na úseku dopravy," doplnila k tomu pro úplnost jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama