Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Šofér dodávky se při nehodě na dálnici zranil. V Puklicích to odnesly plechy

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 27. 2018, 09.27 hod.

Hned ke dvěma nehodám museli v pondělí večer vyjíždět krajští profesionální hasiči. Nejdřív řešili karambol na dálnici D1 ve směru na Prahu a po půlhodině další jednotka vyjížděla k Puklicím na Jihlavsku, kde se ale srážka dvou aut naštěstí obešla bez zranění. 

V pondělí ve 20.40 hodin  přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dodávky na 164. km dálnice D1 ve směru na Prahu.

Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic Velká Bíteš, Velké Meziříčí a Rosice. Při nehodě se zranil řidič dodávky a skončil v péči zdravotníků, kteří jej po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na dálnici ve směru na Prahu omezen.

K další nehodě přibližně o půl hodiny později došlo u Puklic na Jihlavsku, kde se střetla dvě vozidla.  Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava.

Nehoda se obešela bez zranění. "Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili," vysvětlila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová. 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama