Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Šofér havaroval u Kozlova na Jihlavsku. Ve stráni skončil s lehkým zraněním

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 22. 2018, 10.45 hod.

K dopravní nehodě s lehkým zraněním řidiče osobáku došlo v neděli navečer mezi obcemi Luka nad Jihlavou a Kozlov na Jihlavsku. Šofér (39) nezvládl řízení a skončil na travnaté stráni. 

Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v neděli 20. května před osmnáctou hodinou oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici mezi Kozlovem a městysem Luka nad Jihlavou.

Devětatřicetiletý řidič projížděl s osobním motorovým vozidlem Škoda Octavia ve směru od Kozlova na Luka nad Jihlavou. Nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu a povrchu vozovky a při projíždění levotočivou zatáčkou najel na pravou krajnici a do pravého příkopu.

Zde poté přední částí auta narazil do propustku a havaroval na travnatou stráň. Při nehodě si řidič způsobil lehké zranění a musel být vozidlem zdravotnické záchranné služby převezen na ošetření do nemocnice v Jihlavě.

Policisté provedli u řidiče na místě nehody dechovou zkoušku, jejíž výsledek byl negativní. Při nehodě vznikla hmotná škoda ve výši 70.000 korun. "Věc dopravní nehody policisté na místě vyřešili v příkazním řízení," vysvětlila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama