Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

Šofér na Havlíčkobrodsku převrátil auto na bok, se zraněním skončil v nemocnici

Autor: David Kratochvíl - Saturday, 10. 2018, 20.16 hod.

K vážné dopravní nehodě vyjížděli v sobotu odpoledne krajští hasiči ke Kamenné Lhotě na Havlíčkobrodsku. Řidič (18) převrátil auto na bok a skončil se zraněním v nemocnici. 

Operátorka tísňové linky oznámení o této dopravní nehodě přijala po třetí nehodě odpoledne.  Na místo karambolu vyjela podle krajské mluvčí hasičů Petry Musilové vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Ledči nad Sázavou.

"Vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla (18). Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice," doplnila k tomu mluvčí s tím, že šofér ve vozidle cestoval sám.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola.

Čerstvě plnoletý řidič jel podle krajské policejní mluvčí Dany Čírtkové od Kamenné Lhoty směrem na Hojanovice. Z dosud nezjištěných příčin vyjel v levotočivé zatáčce vpravo na nezpevněnou část krajnice, kde najel na svodidla.

"O svodidla se vozidlo přetočilo a skončilo mimo komunikaci na levém boku opřené o vzrostlé stromy," doplnila k tomu mluvčí. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na osobním vozidle a na svodidlech v celkové výši 25.000 korun.

Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s negativním výsledkem.  Další okolnosti dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama