Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

Střelba v Jihlavě: Muž v Automotive Lighting pálil plynovkou na obličej

Autor: David Kratochvíl - Friday, 16. 2018, 17.50 hod.

Aktualizujeme: Plynovou pistolí zranil jeden muž druhého v pátek odpoledne v jedné jihlavské společnosti. Podle informací krimi-listy.cz jde o firmu Automotive Lighting. Ke střelbě mělo dojít přímo před objektem. Postřelený muž je zraněn lehce v obličejové části a byl převezen do nemocnice v Jihlavě.  

Podařilo se nám zjistit, že postřelený muž je zraněn lehce v obličeji a byl převezen záchrankou do jihlavské nemocnice. "Jde spíš o podráždění, ale dá se to specifikovat jako lehké zranění," uvedl pro redakci krimi-listy.cz zdroj. 

Dnes kolem druhé hodiny odpoledne přijali policisté oznámení o incidentu mezi muži, ke kterému došlo v jedné z jihlavských firem. Na místo ihned po přijetí oznámení vyjely policejní hlídky.

Policisté po příjezdu učinili opatření, aby již nemohlo docházet k žádnému násilnému jednání. Při incidentu jedna z osob zřejmě použila plynovou pistoli a došlo ke zranění muže, který byl převezen na ošetření do nemocnice. Plynovou pistoli policisté zajistili. Průběh a okolnosti incidentu jsou předmětem dalšího šetření.

"Toto jsou veškeré informace, které lze dnes k případu zveřejnit," doplnila k tomu pro úplnost v pátek odpoledne krajská policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama