Dnes je Monday, 10. 2021. Svátek má Blažena

Střet mladíka s autem kriminalisté odložili. Vůz ani řidiče nenašli

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 15. 2020, 13.00 hod.

Tragickou srážku mladíka s autem na Havlíčkobrodsku kriminalisté museli odložit. Ani po půl roce se jim v případu nepodařilo identifikovat vůz ani řidiče.

Kriminalisté odložili případ chlapce (16), kterého 12. října loňského roku kolem druhé hodiny ráno s největší pravděpodobností na okraji silnice mezi Sobíňovem a Ždírcem nad Doubravou na Havlíčkobrodsku srazilo dosud neznámý řidič.

Právě verze, že mladíka srazilo dosud nezjištěné motorové vozidlo, byla pro kriminalisty tou hlavní. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

„I když kriminalisté postupně prověřili všechny dostupné kamerové záznamy, vyslechli desítky osob a prostřednictvím výzev se obraceli opakovaně na případné svědky, ustanovit podezřelé vozidlo, které mladíka srazilo, se do současné doby nepodařilo,“ konstatovala.

Pokud by se ale objevily v případu nějaké nové skutečnosti, kriminalisté ho znovu otevřou. Mladíka dvě hodiny po půlnoci bez známek života objevili u krajnice náhodní kolemjdoucí. Přivolaný lékař už mohl pouze konstatovat smrt.  

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama