Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Taneční zábava v Dolní Cerekvi se zvrhla: žena (29) pěstí napadla jinou (41)

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 13. 2018, 09.08 hod.

Na taneční zábavu, která se konala v druhé polovině března v Dolní Cerekvi na Jihlavsku, asi její návštěvníci hned tak nezapomenou. Po půlnoci tam došlo k fyzickému napadení. Opilá agresorka (29) napadla starší ženu (41). Poté, co jí stáhla za vlasy na zem, jí dala pěstí.

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů ženě z Pelhřimovska, která v Dolní Cerekvi fyzicky napadla jinou ženu. Ke spáchání činu došlo v druhé polovině března v objektu kulturního domu, kde se konala taneční zábava.

Po jedné hodině v noci byly obě ženy ve vstupní hale, kde se v tu dobu nacházeli i další lidé. Devětadvacetiletá žena, která byla pod vlivem alkoholu, fyzicky napadla jinou návštěvnici akce.

O dvanáct let starší ženu chytila za vlasy, stáhla ji dolů a poté ji udeřila pěstí do oblasti hlavy. V pokračování v útoku jí zabránily další přítomné osoby. Zranění, které napadená žena utrpěla, si nevyžádalo lékařské ošetření.

Policisté provedli po přijetí oznámení šetření a případ začali prověřovat.  "Provedli výslechy osob a shromáždili důkazy, na jejich základě poté sdělili devětadvacetileté ženě podezření z přečinu ublížení na zdraví ukončeného ve stádiu pokusu a přečinu výtržnictví," uvedla k tomu jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová. 

Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama