Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Tragédie u Dobronína. Mladík zemřel v nemocnici. S autem přerazil strom

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 23. 2018, 14.08 hod.

Tragická nehoda  se stala ve středu večer mezi Dobronínem a Polnou na Jihlavsku. Řidič (21) se při nárazu do stromu těžce zranil. Následkům zranění v nemocnici podlehl. 

 Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 22. srpna ve večerních hodinách oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/348 mezi obcemi Dobronín a Polná.

Krátce před dvaadvacátou hodinou jednadvacetiletý řidič projížděl s vozidlem tovární značky Seat Ibiza ve směru jízdy od Polné k obci Dobronín. Nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a po projetí levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem již na přímém úseku smyk.

Poté vyjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil přední částí vozidla do stromu. Následně bylo vozidlo odmrštěno zpět na komunikaci. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění řidiče.

Ve vozidle cestoval sám. Řidič byl na místě dopravní nehody ošetřen a následně ve vážném stavu převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice v Brně.

"Na následky těžkých zranění řidič v nemocnici zemřel," doplnila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. Dechová zkouška nemohla být provedena na místě dopravní nehody vzhledem k rozsahu zranění řidiče.

Cestou operačního střediska byl podle mluvčí zajištěn odběr krve ve zdravotnickém zařízení. Vozidlo Seat Ibiza bylo na místě dopravní nehody zajištěno pro potřeby dalšího zkoumání. Při nehodě vznikla na vozidle hmotná škoda ve výši 50.000 korun.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama