Dnes je Čtvrtek, 9. července 2020. Svátek má Drahoslava

Tragický leden pokračuje. Na silnicích Vysočiny vyhaslo už sedm životů

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 23. ledna 2020, 13.24 hod.

Na silnicích Vysočiny vyhasl tento týden při dopravních nehodách třetí lidský život. Celkově od začátku ledna zemřelo napříč krajem při bouračkách už sedm lidí. Další nehoda s fatálními následky se stala ve čtvrtek u Studence na Třebíčsku. Řidič zemřel po nárazu do stromu.

U vážné dopravní nehody u Studence na Třebíčsku zasahovali krajští záchranáři dnes okolo poledne. Na místo havárie vyslalo Zdravotnické operační středisko nejen pozemní posádku z Náměště nad Oslavou, ale také vrtulník letecké záchranné služby.

"Po čelním nárazu osobního auta do stromu utrpěl řidič natolik vážná zranění, že už se ho zdravotníkům nepodařilo zachránit," uvedl mluvčí krajských záchranářů Petr Janáček. 

Nehoda se podle krajské policejní mluvčí Dany Čírtkové stala krátce před dvanáctou hodinou. "Řidič přejel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde narazil do stromu. Nehoda má fatální následky. Řidič na místě zemřel. Ve vozidle cestoval sám. Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření," doplnila.

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama