Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

U City parku v Jihlavě v noci boural opilý mladík. Nadýchal přes tři promile

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 11. 2018, 20.47 hod.

Máme bližší informace k dopravní nehodě, která se stala v neděli krátce po půlnoci u obchodního centra City park v jihlavské Hradební ulici. Šofér (28) vozidla Seat Alhambra tam vyjel do protisměru, kde narazil do betonového obrubníku u ostrůvku. Nadýchal přes tři promile alkoholu.

Oznámení o dopravní nehodě přijali policisté časně ráno, a to 18 minut po nedělní půlnoci. Nehoda se stala v ulici Hradební v Jihlavě v blízkosti napojení na výjezd z podzemních garáží u obchodního centra.

Osmadvacetiletý řidič osobního vozidla tovární značky Seat Alhambra projížděl po ulici Hradební a jel ve směru k ulici Kosovská. Nezvládl řízení vozidla a vyjel do protisměru, kde narazil do vyvýšeného betonového obrubníku u ostrůvku, který je v místě na komunikaci.

"Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem - naměřená hodnota přesáhla tři promile alkoholu v dechu," doplnila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Při dopravní nehodě nebyl nikdo zraněn a hmotná škoda na vozidle dosáhla částky 15.000 korun. Policisté řidiči zadrželi na místě řidičský průkaz. Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama