Dnes je Wednesday, 20. 2021. Svátek má Vendelín

U Hodějovic se staly dvě bouračky. Šoféra z auta vystříhali. Motorkář letěl

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 5. 2018, 13.50 hod.

V úterý odpoledne byli pelhřimovští profesionální hasiči vysláni k dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci spojující Hodějovice a Červenou Řečici na Pelhřimovsku. V průběhu zásahu došlo v koloně před místem nehody k dalšímu karambolu.

Hlášení o nehodě osobního vozidla přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15.16 hodin. Osobní vůz skončil po nehodě mimo vozovku převrácený na střeše.

Uvnitř vozidla zůstal zaklíněný zraněný řidič. Hasiči jej museli z vozu vyprostit za použití hydraulického nářadí. Zraněný muž byl do nemocnice převezen sanitním vozem.

V průběhu zásahu došlo v koloně před místem nehody ke střetu osobního vozidla a motocyklu. Při nehodě se zranil motocyklista, kterého po nezbytném ošetření na místě události transportovali zdravotníci do nemocnice letecky.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření, uniklé provozní kapaliny zlikvidovali speciálním sorbentem a místo události technicky zabezpečili.

"Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen," doplnila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama