Dnes je Sobota, 6. června 2020. Svátek má Norbert

U Vídně na Žďársku se střetl náklaďák s osobákem. Nehoda si vyžádala zranění

Autor: David Kratochvíl - Středa, 24. července 2019, 12.00 hod.

Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí zasahovala ve středu ráno 24. července  u dopravní nehody osobního a nákladního vozidla na komunikaci u Vídně na Žďársku. Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na střeše. Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla. 

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ve středu v 08.18 hodin. Na místo události vyjeli profesionální hasiči ze stanice ve Velkém Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

V péči zdravotníků po nehodě skončila řidička osobního vozidla. Zdravotníci ji po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Komunikace spojující Vídeň a Bory byla po nehodě neprůjezdná. Kyvadlově byl provoz obnoven před devátou hodinou dopoledne.

"Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," uvedla krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama