Dnes je Friday, 17. 2021. Svátek má Naděžda

U Záborné na Polensku vůz přerazil sloup. Při karambolu se zranili 4 lidé

Autor: David Kratochvíl - Monday, 6. 2018, 09.53 hod.

Při nehodě osobního vozidla u Záborné na Polensku se v sobotu zranili čtyři lidé. Šofér s vozem napálil do sloupu elektrického vedení, který přerazil. Na místě bylo několik sanitních vozů a také vrtulník.

V sobotu odpoledne vyjížděli hasiči k ohlášenému nárazu osobního vozidla do sloupu elektrického vedení na komunikaci u obce Záborná na Jihlavsku. Při nehodě se zranili čtyři lidé. 

Hlášení o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v 15,23 hod a na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Polná.

Hasiči pomohli zdravotníkům s ošetřením zraněných osob a s jejich transportem do vrtulníku LZS a sanitních vozů. Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen. "Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," vysvětlila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová. 

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama