Dnes je Thursday, 28. 2021. Svátek má Den vzniku samostatného československého státu (1918)

Ublížím ti, vyhrožoval opilý agresor v bytě svojí známé v Jihlavě

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 27. 2018, 14.27 hod.

Na konec víkendu zřejmě nezapomene žena, která měla ve svém bytě v Jihlavě známého. Ten se opil, dělal jí v bytě nepořádek a ještě jí vyhrožoval fyzickým napadením. Agresora přivolaná policejní hlídka zajistila a odvezla na záchytku k vystřízlivění.

V neděli 25. února zasahovali policisté v bytovém domě v Jihlavě, kde opilý muž ohrožoval své blízké příbuzné. Oznámení přijali na tísňové lince 158 před devátou hodinou večer.

Na místo ihned vyjela policejní hlídka. Policisté v bytě nalezli opilého muže, který byl značně agresivní. "Rozhazoval věci, své blízké příbuzné vyhrožoval, že jí ublíží, a odmítal svého jednání zanechat, i když ho k tomu policisté opakovaně vyzývali," doplnila k tomu jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová. 

Policisté muže zajistili, při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 1,76 promile alkoholu. Opilého muže odvezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Podezřelý je ze spáchání dvou přestupků, a to přestupku proti občanskému soužití a proti veřejnému pořádku. Policisté případ dále šetří.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama