Dnes je Úterý, 25. února 2020. Svátek má Liliana

V centru Jihlavy se strhla bitka, jednomu z agresorů hrozí přísnější trest

Autor: David Kratochvíl - Středa, 6. listopadu 2019, 12.24 hod.

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinů dvěma mužům (27,28), kteří se v Jihlavě fyzicky napadli. K případu došlo v první polovině září v ulici Matky Boží.

Před jedenáctou hodinou večer vznikl mezi agresory, kteří byli pod vlivem alkoholu, konflikt. Na místě byly v tu dobu přítomné ještě další osoby.

Slovní rozepře následně přerostla ve fyzický útok. Starší z mužů druhého opakovaně napadl a ten ho udeřil pivní lahví do oblasti hlavy.
Jeho zranění si vyžádalo lékařské ošetření a muž byl převezen zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice. Po přijetí oznámení začali případ prověřovat policisté, kteří provedli šetření, výslechy osob a vyžádali si také lékařské zprávy.

Na základě shromážděných důkazů sdělili policisté staršímu z mužů podezření ze spáchání přečinu výtržnictví. V minulosti byl již za stejný trestný čin odsouzen a nyní mu tak hrozí přísnější postih. Sedmadvacetiletému muži sdělili policisté podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a přečinu pokusu ublížení na zdraví. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení
 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama