Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

V Hutích u Třeště se kradlo. Zloděj sebral cyklo věci za celkem 100 tisíc

Autor: David Kratochvíl - Friday, 15. 2018, 10.48 hod.

Policisté z Třeště pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil jízdní kolo a cyklistické vybavení z vozidla. K případu došlo v úterý 12. června v době mezi půl šestou a půl sedmou večer v obci Hutě na místní točně autobusu.

Pachatel odcizil pánské závodní horské kolo Superior Team Issue, černé barvy, které bylo připevněné v nosiči na kola na zaparkovaném osobním automobilu.

Dále pachatel rozbil okno zadních dveří auta a odcizil z něj mimo jiné autorádio Škoda, modro černou sportovní tašku, kompletní sady dresů pro cyklisty v letním provedení bílo modro červené barvy a pánskou sportovní bundu černé barvy.

Škoda, kterou pachatel svým jednáním způsobil, byla vyčíslena na částku kolem 100 tisíc korun. Přivolaní policisté místo činu ohledali, zajistili stopy, provedli šetření a vše zadokumentovali. V případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Policisté případ nadále prověřují a po pachateli a odcizených věcech pátrají. Za takový trestný čin mu hrozí trest odnětí svobody až na pět let.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama