Dnes je Thursday, 28. 2021. Svátek má Den vzniku samostatného československého státu (1918)

V jihlavském baru nechal vyniknout pěsti. Napadený musel do nemocnice

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 1. 2018, 21.44 hod.

Podezření ze spáchání hned dvou trestných činů má na krku agresor (46) z Jihlavy, který měl podle policie v druhé polovině ledna v baru v centru krajské metropole napadnout a zranit o devět let staršího muže. Ten skončil po útoku pěstmi na hlavu v nemocnici na ošetření.

Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání dvou trestných činů agresorovi (46), který v jihlavském baru fyzicky napadl a zranil o devět let staršího muže. V pondělí 22. ledna byli oba v baru v ulici Komenského.

Před půlnocí došlo mezi muži ke konfliktu a mladší z nich zaútočil na druhé fyzicky, opakovaně ho udeřil pěstí do oblasti hlavy. Napadený pětapadesátiletý muž utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici.

Po přijetí oznámení o fyzickém napadení začali případ prověřovat policisté. Provedli šetření, místo činu ohledali a zadokumentovali. Dále si vyžádali lékařské zprávy a vyslechli zúčastněné osoby.

Napadený muž utrpěl při útoku frakturu nosních kostí a hematomy v oblasti obličeje. Policisté shromáždili důkazy a na jejich základě poté sdělili  muži z Jihlavy podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a přečinu výtržnictví. Případ policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama