Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

V Třebíči hořelo v paneláku! Čtyři lidé v nemocnici. V Řídelově byl vůz na střeše

Autor: David Kratochvíl - Friday, 16. 2018, 14.33 hod.

Všechny složky integrovaného záchranného systému měly v průběhu pátečního dopoledne napilno. Před desátou hodinou musely vyrazit k vážné dopravní nehodě v Řídelově na Jihlavsku. O necelou hodinu později je zase zaměstnal požár v jednom z panelových bytů v Třebíči. 

O obou událostech informují v přehledu událostí na svém webu krajští hasiči. 

Krátce před jedenáctou hodinou dopoledne musely vyjet profesionální jednotky hasičů z Třebíče a Náměště nad Oslavou likvidovat požár, který vypukl v jednom z tamních panelových domů v ulici Marie Majerové. 

Kvůli technické závadě na ledničce totiž v bytě začalo hořet. Při požáru došlo ke zranění čtyř osob nadýcháním kouře. Škoda byla předběžně vyčíslena na  50 tisíc korun. Hasiči včasným zásahem uchránili majetek za zhruba milion korun. 

"Zranění se nadýchali kouřem. Byla to lehká intoxikace. Všichni byli převezeni do nemocnice v Třebíči," doplnila k tomu ředitelka krajské záchranky Vladislava Filová.

Profesionální jednotka krajských hasičů z Telče pár minut před desátou hodinou vyrazila k vážné nehodě do Řídelova na Jihlavsku, kde auto skončilo mimo komunikaci na střeše. Hasiči z něj museli vyprostit jednu zraněnou osobu. Zabezpečili  místo nehody a vyprostili vůz zpět na komunikaci.

Ilustrační foto: Pixabay.com

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama