Dnes je Saturday, 15. 2021. Svátek má Žofie

Vážná nehoda mezi Stonařovem a Třeští. Při čelní srážce se zranili dva lidé

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 31. 2018, 14.53 hod.

K čelní srážce dvou aut došlo ve čtvrtek po druhé hodině odpoledne na silnici spojující Třešť se Stonařovem. Při nehodě se zranili dva lidé.

Ve čtvrtek v 14.07 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o čelním střetu dvou osobních vozidel na komunikaci spojující Stonařov a Třešť.

Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třešť společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova. Při nehodě se zranili dva lidé. Hasiči zraněným poskytli předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předali do jejich péče.

Zasahující jednotky provedly na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečily. Uniklé provozní kapaliny zlikvidovali hasiči speciálním sorbentem.

 Provoz na komunikaci byl po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému omezen. "Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," doplnila k tomu krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama