Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Vážná nehoda na D1: Hasiči museli kamioňáka z kabiny vystříhávat

Autor: David Kratochvíl - Monday, 12. 2018, 10.45 hod.

Dvě nákladní a jedno osobní vozidlo se střetlo v pondělí po šesté hodině ráno na 99. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Při dopravní nehodě došlo ke zranění jednoho z řidičů náklaďáků, který zůstal zaklíněný v kabině vozu. 

V pondělí v 06.18 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě dvou nákladních a jednoho osobního vozidla na 99. km dálnice D1 ve směru na Prahu.

Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Humpolci a Jihlavě.  "Z jednoho z havarovaných nákladních vozidel museli hasiči za použití hydraulického nářadí vyprostit zaklíněného zraněného řidiče," doplnila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.  

Ihned po vyproštění byl zraněný muž předán do péče zdravotníkům, kteří jej po nezbytném ošetření na místě události transportovali k dalšímu ošetření do brněnské nemocnice.

Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na dálnici omezen. Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama