Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Vážná nehoda na Havlíčkobrodsku. Řidičku museli hasiči z auta vyprostit

Autor: David Kratochvíl - Friday, 7. 2018, 08.43 hod.

K vážné dopravní nehodě došlo ve čtvrtek chvíli před šestou hodinou večer u obce Kunemil na Havlíčkobrodsku. Řidička s vozem skončila na boku. Hasiči ji zraněnou museli vyprostit pomocí speciálního nářadí.

Ve čtvrtek  v 17.51 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u obce Kunemil na Havlíčkobrodsku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Světlá nad Sázavou. 

Osobní vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Uvnitř vozidla zůstala zaklíněná zraněná řidička. Hasiči ji museli vyprostit za použití speciálního vyprošťovacího nářadí.

Ihned po vyproštění byla zraněná žena předána do péče zdravotníkům, kteří ji po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," uvedla krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama