Dnes je Thursday, 17. 2021. Svátek má Adolf

Vážná nehoda na Jihlavsku. Řidič (60) srazil motorkáře. Letěl pro něj vrtulník

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 6. 2018, 16.37 hod.

K vážné dopravní nehodě došlo v sobotu dopoledne na křižovatce u Řehořova na Jihlavsku. Řidič (60) Renaultu z vedlejší sestřelil po hlavní silnici jedoucí motocykl. Pro motorkáře (40) musel vrtulník. Jeho spolujezdkyně skončila v nemocnici v Jihlavě.

V sobotu 5. května jel po desáté hodině dopoledne šedesátiletý řidič vozidla Renault Espace po komunikaci ve směru od obce Věžnice na Kamenici. Vjel do křižovatky v době, kdy přijížděl po hlavní silnici ve směru od Jihlavy na Řehořov řidič motocyklu Yamaha, a došlo ke střetu.

Motocykl byl po nárazu odražen mimo komunikaci. Čtyřiatřicetiletý motocyklista a jeho spolujedoucí utrpěli zranění. Muž byl transportován vrtulníkem zdravotnické záchranné služby do brněnské nemocnice.

Zraněná mladá žena byla převezena do nemocnice v Jihlavě. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. Provedenými dechovými zkouškami požití alkoholu u obou řidičů vyloučili. Škoda, která vznikla poškozením motocyklu, přesáhla sto tisíc korun.

Na poškozeném automobilu byla při dopravní nehodě způsobena škoda přibližně dvacet tisíc korun. "Dopravní nehodu policisté dále šetří," doplnila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová.

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama