Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Vážná nehoda na Telčsku. Pro zraněnou řidičku v opelu musel letět vrtulník

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 28. 2018, 20.50 hod.

K vážné dopravní nehodě došlo ve středu krátce před půl devátou dopoledne na silnici spojující Telč s Radkovem na Jihlavsku. Řidička se s vozidlem zastavila až o strom. Zraněnou ji do brněnské nemocnice transportoval vrtulník.

Ve středu v 08.28 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu na komunikaci spojující Telč a Radkov. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Telč. 

Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla. Zasahující hasiči poskytli zraněné ženě předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků ji předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události zdravotníci ženu transportovali letecky k dalšímu ošetření do brněnské nemocnice.

Na havarovaném vozidle hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen.

"Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," doplnila k tomu krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama