Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Vážná nehoda na Žďársku. Šofér skončil s autem u V. Losenice na boku a zraněný

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 24. 2018, 12.09 hod.

Všechny složky integrovaného záchranného systému musely vyjet v pátek ráno k vážné dopravní nehodě u Velké Losenice na Žďársku. Řidič při karambolu skončil s autem na boku a skončil se zraněním v nemocnici.

V pátek v 07.26 hodin přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Velké Losenice na Žďársku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou. 

Vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla. Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na místě události převezli sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Zasahující jednotka provedla zajištění havarovaného vozidla proti požáru a úniku provozních kapalin. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči havarovaný vůz zpět na kola.

"Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen," doplnila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama