Dnes je Tuesday, 18. 2021. Svátek má Nataša

Vážná nehoda nad čtvrtečním ránem uzavřela dálnici D1 ve směru na Prahu

Autor: David Kratochvíl - Thursday, 1. 2019, 08.55 hod.

Tři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek ráno u dopravní nehody dodávky a nákladního vozidla na 165. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Z dodávky museli hasiči vyprostit zaklíněného zraněného řidiče za použití hydraulického nářadí. Nákladní vůz skončil po nehodě převrácený na boku. 

K dopravní nehodě vyjely ve čtvrtek 1. srpna v 4.21 hod jednotky profesionálních hasičů ze stanic ve Velkém Meziříčí, Velké Bíteši a z Rosic (Jihomoravský kraj).

Z dodávky hasiči vyprostili zraněného zaklíněného řidiče a ihned po vyproštění jej předali do péče zdravotníkům. Nákladní vůz převážel dva kontejnery s použitými obaly od barev a ředidel. Převážený náklad skončil po nehodě vysypaný na dálnici.

Hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Na vyproštění nákladního vozidla byla na místo události povolána specializovaná firma.

V 7.11 hodin byl zásah pro hasiče ukončen a jednotky se vrátily zpět na své základny. "Příčina, průběh a veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem policejního vyšetřování," doplnila krajská mluvčí hasičů Petra Musilová.

Foto: HZS Kraje Vysočina

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama