Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Vážné nehody neberou konce. Na Žďársku se zranilo osm lidí. Dva vážně

Autor: David Kratochvíl - Monday, 29. 2018, 19.12 hod.

K další vážné nehodě došlo v pondělí odpoledne  na silnici mezi Velkou Bíteší a Osovou Bítýškou na Žďársku. Čelní střet dvou aut odneslo zraněním osm cestujících z devíti. Dvě zranění jsou podle krajské policejní mluvčí Dany Čírtkové těžká. 

V pondělí kolem čtvrté hodiny odpoledne přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici mezi Velkou Bíteší a Osovou Bítýškou na Žďársku.

Čelně se zde střetla dvě osobní vozidla - Opel a Škoda Fabia. Ve vozidlech cestovalo devět osob a osm jich utrpělo zranění. "Zraněné osoby byly převezeny do zdravotnických zařízení. Dvě jsou těžká," doplnila k tomu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Na místo nehody byl k ohledání vozidel a k šetření okolností nehody vyslán kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Žďár nad Sázavou.

Místo střetu vozidel bylo po nehodě neprůjezdné. Policisté odkláněli provoz na objízdné trasy po vedlejších komunikacích v okolí. Okolnosti nehody, stejně jako míra zavinění, jsou podle Čírtkové předmětem, policejního šetření. 
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama