Dnes je Středa, 3. března 2021. Svátek má Kamil

Ve Světlé zloděj vybílil Superba. Vzal si notebook. Hrozí mu ale dvouletý žalář

Autor: David Kratochvíl - Neděle, 4. března 2018, 16.58 hod.

V pátek odpoledne v Dolní ulici ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku zatím neznámý zloděj vykradl zaparkovaného Superba. Po rozbití okna sebral tašku, v které byl notebook, Majiteli vznikla škoda za zhruba 13 tisíc. Pokud zloděje strážci zákona dopadnou, může si jít sednout až na dva roky.

Policisté z obvodního oddělení ve Světlé nad Sázavou na Havlíčkobrodsku pátrají po neznámém pachateli, který se v pátek okolo třetí hodiny odpoledne vloupal do osobního automobilu Škoda Superb, který byl ve městě  zaparkovaný na parkovišti v Dolní ulici.

"Pachatel u vozidla rozbil okénko u pravých zadních dveří a následně ze zadní sedačky odcizil sportovní tašku, ve které se nacházel notebook s příslušenstvím," vysvětlil krajský policejní mluvčí David Linhart.

Zloděj tak způsobil majiteli škodu převyšující 13 tisíc korun. Přivolaní policisté místo spáchání trestného činu ohledali, zajistili stopy a případ zadokumentovali jako krádež vloupáním, za což pachateli v případě jeho dopadení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Foto: Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama