Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

Ve Velkém Meziříčí ukradl dvě trička a voňavku. Hrozí mu až tři roky vězení

Autor: David Kratochvíl - Saturday, 3. 2018, 11.39 hod.

Až tři roky vězení hrozí mladíkovi z Brněnska, který ve čtvrtek odpoledne ve Velkém Meziříčí na Žďársku v obchodě v ulici U Tržiště ukradl dvě trička a pánskou voňavku. Dopadli ho ale strážníci městské policie.

Velkomeziříčtí policisté sdělili  muži  (22) z Brněnska podezření ze spáchání přečinu krádeže, ke které došlo ve čtvrtek  kolem půl čtvrté odpoledne v prodejně na ulici U Tržiště ve Velkém Meziříčí.

Muž je podezřelý z toho, že vzal pánskou voňavku a dvě trička a z prodejny odešel bez zaplacení. Nedaleko prodejny ho však dopadla hlídka městských strážníků, která muže převezla k provedení potřebných úkonů na obvodní oddělení. 

Policisté zjistili, že muž byl již v minulosti za majetkovou trestnou činnost opakovaně soudně trestán, a to naposledy na začátku loňského roku. Vše zadokumentovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení. Dvaadvacetiletému muži za takovou trestnou činnost hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama