Dnes je Čtvrtek, 21. ledna 2021. Svátek má Běla

Ve Žďáru bourali v křižovatce policisté. Střetli se s osobním autem

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 16. května 2019, 22.05 hod.

Policisté integrovaného operačního střediska Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali ve středu 15. května krátce před sedmnáctou hodinou oznámení o dopravní nehodě, která se stala Žďáře nad Sázavou na křižovatce ulic Neumannova, Dolní a Žižkova.

Došlo zde ke střetu dvou osobních vozidel. Vozidlo Škoda Octavia v barevném provedení Policie České republiky se zapnutým zvláštním výstražným světlem modré barvy projíždělo po ulici Havlíčkovo náměstí po silnici I/37 směrem ke světelné křižovatce s ulicí Neumannova, Dolní a Žižkova.

Policejní hlídka obvodního oddělení vyjížděla k provedení služebního zákroku. V prostoru světelné křižovatky došlo ke střetu s osobním vozidlem Opel Astra.

U řidiček obou vozidel byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky. Při střetu vznikla hmotná škoda na vozidlech v celkové výši 120 000 korun.

"Při nehodě se nikdo nezranil. Další okolnosti dopravní nehody a míra zavinění jsou předmětem policejního šetření, které provádějí policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou," vysvětlila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Ilustrační foto

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama