Dnes je Friday, 21. 2022. Svátek má Běla

Větrný Jeníkov truchlí. Při tragédii u Bílého Kamene zahynul vedoucí skautů

Autor: David Kratochvíl - Friday, 23. 2018, 14.11 hod.

Tragicky zesnulým při středeční odpolední srážce osobního auta s linkovým autobusem u Bílého Kamene na Jihlavsku byl Ivan P. (56) z Jihlavy.  Informovala o tom starostka Větrného Jeníkova Martina Lisová na oficiálním profilu městyse na sociální síti Facebook.

 

Ve Větrném Jeníkově zastával podle starostky od září loňského roku post vedoucího mladších skautů. „Skauti marně čekali na příjezd svého úžasného vedoucího, který by se pro jejich úsměvy rozdal,“ píše starostka v příspěvku na Facebooku.

Podle jejích slov vytvářel dětem v městysi ty nejkrásnější okamžiky, na které budou celý život vzpomínat. V příspěvku také podotýká, že odešel člověk, který nejdříve myslel na všechny okolo a potom teprve na sebe. „Přinášel radost a předával cenné hodnoty,“ doplnila.

Všem pozůstalým zároveň vyjádřila upřímnou soustrast. „Je nám to strašně líto. Jakákoli slova jsou zbytečná. Snad jen, že děkujeme za vše,“ uzavřela vzpomínání na vedoucího skautského oddílu.

Obsáhlý rozhovor se starostkou Větrného Jeníkova Martinou Lisovou čtěte v úterním vydání Jihlavských listů s datem 27.2.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama