Dnes je Wednesday, 12. 2021. Svátek má Pankrác

Video: Bourá se po celé Vysočině. Ve Vílanci skončilo auto ve stromě

Autor: David Kratochvíl - Saturday, 17. 2018, 19.37 hod.

Husté sněžení v kombinaci s teplotami pod nulou komplikuje opět dopravu po celé Vysočině. Na Jihlavsku jsou před osmou hodinou večer hlášeny tři dopravní nehody. Počítejte s karamboly v Třešti, Bohuslavicích a Vílanci. 

Plechy skřípaly podle policejního Centra dopravních informací také v Třebíči a Okrouhlici na Havlíčkobrodsku. Jako první jsme zaznamenali dopravní nehodu ve Vílanci na Jihlavsku, kde podle místních narazilo auto do stromu.

Nehoda by podle policejního Centra dopravních informací měla být se zraněním. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

 

Další karambol je hlášený také z Třeště, kde se bouralo v ulici Revoluční, a také tam je nehoda se zraněním. V Bohuslavicích došlo k nehodě dvou aut. Na místě jsou policisté, a probíhá vyšetřování nehody. Karambol se tentokrát obešel naštěstí bez zranění. 

Na Havlíčkobrodsku je hlášena nehoda nehoda v Okrouhlici, kde je to také bez zranění. Nehodu osobního auta šetří policie. V Třebíči havarovaly dvě osobní auta v ulici Koželužská. I tady je to se zraněním. Nehodu šetří strážci zákona. 

 

 

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama