Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

VIDEO: Hromadná nehoda uzavřela u Jihlavy dálnici D1 na Brno. Už je pryč

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 21. 2018, 17.15 hod.

Srážka  čtyř osobních vozů a dvou nákladních ve středu odpoledne zastavila provoz  v rekonstruovaném úseku dálnice D1 u Jihlavy. Na 115. kilometru ve směru na Brno se podařilo obnovit provoz přibližně po necelých dvou hodinách. Podívejte se na video.

 

Operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina přijala oznámení o dopravní nehodě tří osobních a dvou nákladních vozidel na 115. km dálnice D1 ve směru na Brno ve středu krátce před půl třetí.

Na místo události podle krajské mluvčí hasičů Petry Musilové vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice v  Jihlavě s rychlým zásahovým vozidlem a cisternovou automobilovou stříkačkou. 

"V péči zdravotníků skončila po nehodě jedna zraněná osoba," doplnila k tomu Musilová s tím, že hasiči provedli na havarovaných vozidlech protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

Dálnice D1 ve směru na Brno zůstala po nehodě neprůjezdná. V 15.00 hodin byl zásah pro hasiče ukončen a jednotka se vrátila zpět na svoji základnu. Dálnice se začala ve směru na Brno opět pomalu rozjíždět po půl páté odpoledne. 

"Dálnice je ve směru na Brno po dopravní nehodě na 115. kilometru plně průjezdná. kolony se rozjíždí," informovala krajská policejní mluvčí Dana Čírtková okolo páté hodiny odpoledne.

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama