Dnes je Středa, 21. srpna 2019. Svátek má Johana

VIDEO: Kriminalisté se shánějí po dvou mužích. Poznáte některého ze záběrů?

Autor: David Kratochvíl - Neděle, 3. března 2019, 18.38 hod.

Policisté z Nového Města na Moravě se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže finanční hotovosti z domu, ke kterému došlo ve městě na začátku února.  

V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost dvou mužů na videozáznamu a fotografiích, kteří by v rámci prověřování mohli poskytnout důležité informace.

Ke krádeži došlo v sobotu 2. února na Komenského náměstí. Během pouhých deseti minut stihl neznámý pachatel, který vnikl kolem půl dvanácté dopoledne do rodinného domu, odcizit finanční hotovost uloženou na různých místech v domě.

Majitel tak přišel o částku kolem třinácti tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání a důkladné šetření za účelem zjištění osob, které se v době spáchání činu pohybovaly v blízkosti místa spáchání.

V rámci shromažďování informací a poznatků zajistili také kamerové záznamy z okolí, které vyhodnotili. V současné době se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti dvou mužů, kteří se v uvedené době v blízkosti místa spáchání krádeže pohybovali, a mohli by poskytnout informace důležité pro prověřování případu.

"Žádáme muže na kamerovém záznamu nebo občany, kteří jednoho nebo oba muže znají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158," doplnila krajská policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Přihlásit se mohou také další osoby, které by mohly poskytnout jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu.

Foto: PČR

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama