Dnes je Pondělí, 30. listopadu 2020. Svátek má Ondřej

VIDEO: Nehoda na Březinkách: Šofér najel s dodávkou na betonovou zábranu

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 15. března 2018, 09.00 hod.

Ke kuriózní dopravní nehodě vyjížděli ve čtvrtek před sedmou ráno policisté v Jihlavě. Šofér (19) dodávku zaparkoval v Okružní ulici na betonovou zábranu. Jel ve směru jízdy od ulice Havlíčkova k ulici Brněnská.

Hasiči se na místě zdrželi zhruba hodinu. Auto postavili zase zpátky na kola. Příčinu karambolu je předmětem policejního vyšetřování. Podívejte se na fotky z místa a také krátké video. 

 

„Nechoval se dostatečně ohleduplně a ukázněně a s vozidlem přejel vpravo, kde přehlédl betonový panel, který odděloval přilehlé parkoviště od jízdního a s vozidlem na něj najel,“ vysvětlila okolnosti karambolu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. betonový taras s vozidlem najel.

Při nehodě byl poškozen betonový taras a dopravní značka. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Hmotná škoda na vozidle a dalším majetku dosáhla částky 25.000 korun. Vozidlo zůstalo po dopravní nehodě nepojízdné a jeho řidič si zajistil jeho odtah.

Paradoxem je, že se nehoda stala ve chvíli, kdy se zábrany záhy začaly odstraňovat. Plánovány jsou tam totiž stavební práce. 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama