Dnes je Sobota, 27. února 2021. Svátek má Alexandr

VIDEO: Nehoda na Březinkách: Šofér najel s dodávkou na betonovou zábranu

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 15. března 2018, 09.00 hod.

Ke kuriózní dopravní nehodě vyjížděli ve čtvrtek před sedmou ráno policisté v Jihlavě. Šofér (19) dodávku zaparkoval v Okružní ulici na betonovou zábranu. Jel ve směru jízdy od ulice Havlíčkova k ulici Brněnská.

Hasiči se na místě zdrželi zhruba hodinu. Auto postavili zase zpátky na kola. Příčinu karambolu je předmětem policejního vyšetřování. Podívejte se na fotky z místa a také krátké video. 

 

„Nechoval se dostatečně ohleduplně a ukázněně a s vozidlem přejel vpravo, kde přehlédl betonový panel, který odděloval přilehlé parkoviště od jízdního a s vozidlem na něj najel,“ vysvětlila okolnosti karambolu krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. betonový taras s vozidlem najel.

Při nehodě byl poškozen betonový taras a dopravní značka. Dechová zkouška na alkohol byla u řidiče negativní. Hmotná škoda na vozidle a dalším majetku dosáhla částky 25.000 korun. Vozidlo zůstalo po dopravní nehodě nepojízdné a jeho řidič si zajistil jeho odtah.

Paradoxem je, že se nehoda stala ve chvíli, kdy se zábrany záhy začaly odstraňovat. Plánovány jsou tam totiž stavební práce. 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama