Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

VIDEO: Poznáte zloděje, který se v Třebíči vloupal nad ránem do auta?

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 3. 2018, 11.28 hod.

Třebíčští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu vloupání do vozidla, ke kterému došlo v září v Třebíči. V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže, kterého při vloupání do automobilu zachytila kamera.

Ke spáchání činu došlo v pondělí 10. září na ulici Langfortova. Pachatel přišel před půl pátou ráno k zaparkovanému vozidlu VW Sharan, do kterého se vloupal, vnitřní prostory prohledal, nic neodcizil.

Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. Místo činu ohledali, zadokumentovali a v lokalitě provedli šetření. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Dále provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro vypátrání pachatele. Případ policisté dále prověřovali, shromažďovali získané poznatky, zajistili a vyhodnotili také záznamy z kamer. Z kamerového záznamu vyplynulo, že se u vozidla VW Sharan pohyboval muž, po kterém policisté pátrají.

Jedná se o muže s tmavšími vlasy. Na sobě měl oblečenou mikinu světlé barvy a tmavší kalhoty, obuté měl sportovní boty s reflexními prvky. Na hlavě měl nasazenou tmavou kšiltovku se světlým nápisem a znakem.

"Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu poznají nebo mají informace o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli další informace, které by směřovaly k objasnění případu," vysvětluje policejní komisařka Jana Kroutilová.

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama