Dnes je Sunday, 13. 2021. Svátek má Antonín

VIDEO: Senior (76) na Havlíčkobrodsku zemřel ve fabii po srážce s kamionem

Autor: David Kratochvíl - Monday, 16. 2018, 16.14 hod.

Tragická nehoda se v pondělí odpoledne stala na Havlíčkobrodsku. Řidič fabie (76) u Skuhrova přejel do protisměru, kde se střetl s kamionem. Na místě zemřel. Ve voze cestoval sám. Podle informací serveru krimi-listy.cz jel senior na návštěvu za manželkou do nemocnice.

Krátce před pondělní  druhou hodinou odpoledne přijali policisté oznámení o vážné dopravní nehodě, která se stala na silnici I/38 na okraji obce Skuhrov na Havlíčkobrodsku.

Šestasedmdesátiletý řidič osobního vozidla Škoda Fabia jel po silnici ve směru od Čáslavi na Havlíčkův Brod. Při projíždění mírnou pravotočivou zatáčkou z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem.

Následky dopravní nehody jsou fatální - řidič osobního vozidla na místě zemřel. V osobním vozidle cestoval sám. Nikdo další už zraněn nebyl.

Místo dopravní nehody zůstalo po nehodě neprůjezdné, na místě provoz řídili policisté a odkláněli vozidla na silnici přes obec.

"Další okolnosti dopravní nehody jsou předmětem šetření ze strany policistů z dopravního inspektorátu Havlíčkův Brod," vysvětluje krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.


 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama