Dnes je Monday, 25. 2021. Svátek má Beáta

VIDEO: Srážku s náklaďákem u Čejova na Pelhřimovsku nepřežil šofér auta (53)

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 7. 2018, 09.05 hod.

Vysočina hlásí další tragickou nehodu. Ta se stala v úterý ráno po sedmé hodině mezi obcemi Kejžlice a Čejov na Pelhřimovsku. Střet osobního auta s náklaďákem nepřežil řidič (53) prvně zmíněného auta.  Informovala o tom krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Dnes ráno v 7.15 hodin na integrovaném operačním středisku přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silici II/347 mezi obcemi Kejžlice a Čejov na Pelhřimovsku. Střetla se zde dvě vozidla – nákladní vozidlo značky MAN a osobní vozidlo Fiat Marea.

Následky dopravní nehod jsou fatální – v osobním vozidle zůstal zaklíněný řidič, který následkům zranění podlehl.

V osobním vozidle zůstal po střetu zaklíněný řidič, který utrpěl velmi vážné poranění, kterému na místě podlehl. Jednalo se o třiapadesátiletého muže.  Ve vozidel cestoval v době nehody sám.

U řidiče nákladního vozidla policisté provedli na místě dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Na místo tragické dopravní nehody vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování územního odboru Pelhřimov.

K přesné příčině úmrtí řidiče osobního vozidla byla nařízena soudní pitva.  Další okolnosti nehody, stejně jako míra zavinění, jsou předmětem policejního prověřování. Po dobu vyšetřování a dokumentování nehody byla silnici uzavřena a policisté odkláněli provoz na objízdné komunikace.

Podívejte se na video přímo z místa

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama