Dnes je Saturday, 27. 2021. Svátek má Xenie

VIDEO: Zaplatil si na autě značku na přání. SPZ 777DEVIL mu ale ukradli

Autor: David Kratochvíl - Tuesday, 15. 2019, 07.10 hod.

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže registrační značky na přání ze zaparkovaného vozidla. V zájmu prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost tří osob na kamerovém záznamu.

Ke krádeži došlo na začátku prosince v Jihlavě. V úterý 4. prosince zaparkoval v odpoledních hodinách řidič automobil Nissan Juke na ulici Mahlerova. Když se o dva dny později, ve čtvrtek 6. prosince, na místo před polednem vrátil, zjistil, že na vozidle chybí registrační značka.

Jednalo se o speciální značku na přání se znaky 777DEVIL. Krádeží vznikla majiteli škoda deset tisíc korun.

Následně přijali policisté trestní oznámení a případ začali prověřovat. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Policisté provedli důkladné šetření za účelem zjištění maximálního množství informací důležitých pro objasnění případu.

Případ dále prověřovali, shromažďovali a vyhodnocovali získané poznatky.

Policisté vyhodnotili také záznamy z kamer. Z kamerových záznamů vyplynulo, že se v lokalitě, kde bylo zaparkované vozidlo, pohybovali tři muži, jejichž totožnost by policisté v zájmu prověřování případu potřebovali zjistit, a proto se s žádostí o spolupráci obracejí na veřejnost.

"Žádáme osoby na kamerovém záznamu nebo občany, kteří některou z nich nebo všechny poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také informace, které by vedly k vypátrání odcizené registrační značky nebo jakékoli jiné směřující k objasnění případu," doplnila jihlavská policejní komisařka Jana Kroutilová. Foto: PČR

 

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama