Dnes je Tuesday, 3. 2021. Svátek má Miluše

VIDEO: Změna přednosti v Jihlavě: Šofér Rapidu ji dát asi úplně zapomněl

Autor: David Kratochvíl - Wednesday, 14. 2018, 18.57 hod.

Na křížení ulic Brtnická a Znojemská v Jihlavě proběhla úprava přednosti v jízdě. Všude jsou umístěny velké tabule upozorňující na změnu. Jak je ale vidět z videa, které do redakce zaslal řidič jedoucí k centru z Brtnické, (bílý Rapid) to neřeší. Nově je hlavní silnice vedena po Brtnické ulici.

"Musel jsem brzdit tak vehementně, že se mi v autě aktivovalo dokonce ABS a naproti jedoucí řidič v bílém BMW  tomu si taky nemohl uvěřit," komentuje záznam ze své kamery v autě řidič, který do redakce krimi-listy.cz video poslal. Děkujeme moc. Jen díky vám můžeme růst...

Podívejte se na kritickou dopravní situaci, která se odehrála v průběhu středečního poledne. Máte podobné zkušenosti? Pošlete nám video na info@krimi-listy.cz

Řidič Rapidu podle šéfa dopravní policie na Jihlavsku Josefa Hrona nerespektoval dopravní značení a nedal přednost v jízdě vozidlům jedoucím po hlavní pozemní komunikaci.

"Řidič může dostat pokutu v příkazním řízení na místě do 2.500 korun," vysvětluje. V případě oznámení  správnímu orgánu se sankce pohybuje od 2.500 do 5.000 korun.

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama