Dnes je Thursday, 28. 2021. Svátek má Den vzniku samostatného československého státu (1918)

Zloděj na dálnici vybral kabinu kamionu. Hrozí mu za to až dva roky za mřížemi

Autor: David Kratochvíl - Sunday, 4. 2018, 13.41 hod.

Vloupáním do kamionu se aktuálně zabývají strážci zákona z Velkého Beranova na Jihlavsku. Zatím neznámý zloděj se na dálnici D1 na 137. kilometru ve směru na Prahu vloupal do nákladního vozu a řidiči z kabiny sebral nejrůznější věci v celkové hodnotě 15 tisíc korun.

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově na Jihlavsku prověřují případ vloupání do uzamčené kabiny nákladního automobilu, ke kterému došlo v noci ze čtvrtka na pátek.

Vůz byl zaparkovaný na 137. kilometru dálniční odpočívky ve směru jízdy na Prahu. Neznámý pachatel se doposud nezjištěným způsobem vloupal do jeho kabiny, ze které odcizil osobní doklady řidiče, pánskou bundu, peněženku, mobilní telefon a finanční hotovost, čímž mu způsobil škodu téměř 15 tisíc korun. 

Policisté místo vloupání důkladně ohledali, zajistili stopy a v případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež vloupáním a nedovolené opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za které hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Foto: Ilustrační/Pixabay.com

Reklama

Související články

Diskuse

Reklama
Reklama