Dnes je Středa, 16. října 2019. Svátek má Havel

Zloději neprošla krádež a ani útěk

Autor: David Kratochvíl - Čtvrtek, 19. září 2019, 12.23 hod.

Policisté objasnili případ, ke kterému došlo v červenci v třebíčském obchodním domě. Informovali o něm ale až nyní. Ze spáchání celkem tří trestných činů je podezřelý muž (26), který byl v minulosti za majetkovou trestnou činnost již soudně trestán. 
 

Ve čtvrtek 4. července přišel po sedmé hodině ráno do obchodu. Odcizil šest šamponů v hodnotě přes 500 korun, které ukryl do batohu. Poté muž prošel prostorem pokladen, aniž by zaplatil. Nato ho pracovnice prodejny zastavila a chtěla krádež řešit. 


„Muž ale vysypal obsah batohu na zem a snažil se utéct,“ popsala  třebíčská policejní komisařka Jana Kroutilová. 
Vzhledem k uzavření východu, přelezl bezpečnostní sklo, které pod ním prasklo, a utíkal do skladových prostor, odkud se dostal ven.  Škoda kterou muž způsobil poškozením, byla předběžně vyčíslena na 45 tisíc korun. 


Na základě šetření se strážcům zákona podařilo podezřelého dopadnout. Jedná se o muže z Třebíčska, který byl letos v květnu odsouzen za krádež a další trestné činnosti se tak dopustil už za necelé tři měsíce. 
Policejní inspektor sdělil muži podezření ze spáchání přečinu krádeže, přečinu poškození cizí věci a přečinu výtržnictví. 
 

Reklama

Diskuse

Reklama
Reklama